Діти в захваті від гри. Батьки в захопленні від дітей

Наш клуб пропонує чудову програму, розраховану для гравців шкільного віку

Насамперед ми думаємо про безпеку дітей, тому з першої ж хвилини зустрічі, юні бійці будуть під опікою та пильною увагою кваліфікованого персоналу. 

Діти і не помітять, як швидко та цікаво пройде ігровий день. Незабутні враження, азарт, пригоди та розмови про гру найближчого тижня гарантуються.

Слід зазначити, що для гравців шкільного віку у нас особлива цінова програма, дешевша, ніж для дорослих. Для продовження свята у нас є обігрівач, освітлюваний намет, обладнаний столами і стільцями.

Як це відбувається і як у це грають?

Гравці, які прийшли на гру,  екіпіруються камуфляжною формою, бронежилетом, захисною маскою і напівавтоматичним пейнтбольною зброєю, потім проходять інструктаж, на якому їм докладно пояснюють правила безпеки та ведення гри. Після цього група ділиться на дві команди, і в супроводі судді вирушає на ігровий майданчик.

Середньостатистична гра триває 7-15 хвилин, після якої слідує невелика пауза, під час якої гравці мають можливість, якщо необхідно, підзарядитися кульками або почиститися від попадань противника. Всього в середньому протягом ігрового дня (2-3 години) проходить близько 8-10 боїв. Сценарій  на кожну гру пропонуються інструктором або суддею, що супроводжує групу. Усі ігри контролюються суддями, будь-які спроби грати нечесно чи не за правилами припиняються. Особливу увагу судді приділяють дотриманню гравцями правил безпеки!

Так само в нашому клубі для дітей проводяться ігри в Лазертаг.

Замовлення гри за тел. (044) 227-70-12, (093) 771-05-02