Proto camo goggles

Лісовий варіант Proto Switch EL

 

Більшості їхніх нинішніх покупців навіть не спаде на думку задуматися про «лісові» іграх, але це не зупиняє Proto від пошуків нових ринків збуту своєї продукції. Після того, як DYE зробили собі ім'я у турнірному сегменті, вони запустили проект Proto, який націлений на масового споживача. Враховуючи випуск на ринок двохсотдоларового електронного маркера для любителів відпочинку на лоні природи, це означає, що Proto має намір запропонувати «лісникам» повний набір обладнання та аксесуарів.

І ось їх перший «лісовий» продукт: камуфльована версія Switch EL та FS. Нам дісталася версія EL покрита зображеннями гілочок та листочків по всій поверхні. Габарити та оздоблення такі ж, як і в інших моделей Proto, з гладкими краями та суцільною рамкою навколо лінз. Proto EL повністю захищає вас: пластик не прогинається незалежно від кількості куль, що потрапили в вас.

Ергономіка поєднується зі стрімкими зовнішніми контурами маски – цю модель продували в аеродинамічній трубі, тому всі деталі конструкції плавно з'єднані між собою і є єдиним цілим.

Округлі форми служать не тільки для естетичної насолоди: плавне піднесення козирка захищає верхню частину голови від прямих влучень спереду,

Лінзи зовні покриті спеціальним хімікатом, який запобігає засміченню поверхні, захищає від подряпин, а всередині запобігає запотіванню. Звичайна практика, взята на озброєння та Proto. Виробник заявляє про бездоганну прозорість і, дивлячись через скло маски, важко повірити, що воно виготовлене із єдиного шматка пластику. Висока якість оптики дозволить вам своєчасно бачити вашого супротивника навіть на великій відстані.Але найкласніше тут, це сама камуфляжна розмальовка, яка приховує вас від супротивника. Proto називає її "woodland", але це не звичайний армійський лісовий камуфляж. В умовах схожого природного оточення ви зможете «розчинитися» та стати практично непомітним.  Ідеальний продукт для снайперів, диверсантів та просто любителів діяти індивідуально.

Технічна характеристика:

Виробник: Proto Paintball
Назва: Proto Switch EL
Веб-сайт: www.protopaintball.com
Країна :США
Тип лінз: одинарне термічне скло
Колір лінз: прозорі
Особова конструкція:цільна, вентильована
Піна: м'які відкриті осередки
Тип ремінця: силікон, гума
Ремінець на підборідді: відсутня
Козирок: знімний, низькопрофільний
Доповнення: ні
Колір: чорний, оливковий , лісовий камуфляж

1. Пряжка повертається між лінзами та еластичним ремінцем і закріплюється, зберігаючи ваші лінзи на місці. Поверніть на чверть праворуч, щоб зняти старі лінзи та вставити нові.

 

 

 

 

2. Лінзи покриті протитуманним засобом з одного боку, з другого – покриття для механічного захисту поверхні.  Це покриття продовжує термін використання лінз при перенесенні та грі.

 

 

 

 

3. Вентиляція відбувається по всій поверхні маски. Грати навколо лінз захищають ваше скло від запотівання, грати у вушній області дають кращу чутність.

 

 

 

 

4. Козирок має малий профіль і не робить вас кращою мішенню. Він дає вихід теплу та повітрю, що йде від лінз, і не дає стікати воді на лінзи.

 

 

 

Плюси:
 - захист лінз від подряпин
 - гарний захист рота
 - козирок, що знімається, рятує від дощу
 - тверді вушні пластини
 
Мінус:
 - немає ремінця на підборідді