18 грудня 2009
Граната РГД-5

Граната має пластикову оболонку, і імітує корпус гранати РГД-5, офіційну назву "Вироб навчально-тренувальний ТИП 59".

Граната є універсальною для пейнтболу та страйкболу. Оскільки начинкою може бути не лише фарба, а й страйкбольні кульки.
Радіус ураження 4-5 метрів.
Вага 125гр.
Відмінна особливість нової гранати від існуючих аналогів:
1. Високий відсоток спрацьовування.
2. Антуражність. Відповідність зовнішнього вигляду продукту з реальними бойовими зразками-прототипами
3. Рівномірний розліт наповнювача
4. Безпека при зберіганні та транспортуванні.
5. Безпека застосування. Відповідність правилам техніки безпеки, встановленим на іграх.

 

Тестування:

«Виріб» зручно лягати в руку. Імітація «справжньої» РГД-5 проведена добре. Вагогабаритні властивості виробу дозволяє використовувати її за призначенням - метати у противника, без остраху не докинути через надто легку вагу. Ініціація пристрою виконана за всіма канонами «війнушки» - Кільце чеки. При цьому висмикування проводитися не вгору, а в бік, що надає ще більшої антуражності процесу.

Використання «стандартного» піротехнічного заряду ( петарда «Корсар 4») з одного боку дозволяє говорити про повну безпеку при дотриманні ТБ, з іншого боку, на жаль, доводиться говорити про непостійність «якості», особливо «часу затримки».

Розкидання фарби звичайно набагато вище, ніж у офіційно визнаних виробів (РГД, Ф1), але говорити про те, що виконуватимуться правила - пляма з 5-копійчаною монетою передчасно. Ну, якщо лише в радіусі 1 метр. Хоча окремі плями фарби були виявлені з відривом до 5 метрів.

Корпус виробу при спрацьовуванні повністю руйнується. Безпека «гострих» країв пластмаси, про яку дуже часто запитують, не перевірялася.  Дотримуйтесь Техніки Безпеки на полі та уникайте травм!

Під час тесту було виявлено невелике конструктивно-технічне недоопрацювання. При загвинчуванні «запала» (верхньої частини) із зусиллям з'являються тріщини у корпусі виробу. Саме з цим пов'язані підтікання гранат при зберіганні та транспортуванні.

Другий конструктивний недолік (хоча навряд чи це можна так назвати) - це «боязнь вологості» та можливий вихід виробу з ладу при попаданні води чи снігу у вузол ініціації. Про це нас попередили при покупці, хоча подібним «дефектом» страждають усі без винятку піротехнічні вироби.

Ціни на гранати у нашому магазині.