18 сiчня 2024
Пейнтбол взимку

Ось і настала зима ...... Раніше існувала думка, що пейнтбол можна грати лише влітку або в теплу погоду, але це, м'яко кажучи, не так. Приходьте в наш клуб, і вам буде дана можливість поряд із традиційними видами зимового відпочинку спробувати себе у захоплюючій грі – пейнтбол. Нижче наводимо деякі роз'яснення щодо зимового пейнтболу.

Одним з найкращих та надійних маркерів для прокату в зимовий та літній період є Tippmann-98.

За мінусової температури маркери найкраще стріляють на стиснутому повітрі, (вуглекислота при мінусових температурах не підходить).

Маски бажано повині бути з подвійним, термальним склом (одинарне скло має властивість запітніти, хоча не у всіх і не всі моделі). Найкоаще мати власну маску. Для зимової гри (при мінусових температурах) пейнтбольні кулі мають бути зимовими, вони відрізняються еластичним покриттям, іншою фарбою, а також мають меншу ймовірність розколу в стволі.

Влучання кульки влітку може бути досить чутливим, а взимку навпаки, ви нічого не відчуєте. Товстий шар одягу пом'якшить усі можливі влучання по тілу.

Наш клуб надає всі необхідні умови для гри і відпочинку: автопарковка, обладнаний шатер 8х4м., що опалюється, мангал, якісне обладнання, камуфляжна форма, захисні жилети та рукавички (для гри з одягу від вас потрібно мати тільки своє взуття).

Також поряд з клубом 200 м. знаходиться знаходиться заклад Київ Сіті Гриль Бар куди ви можете перейти після гри. Для гравців нашого клуба, на все меню надається знижка 10%.